دکور اداری

معمولا دکور اداری بسیار شبیه به هم می باشد. تغییر رنگ های جزئی ، استفاده از استند ، لوگو ، لوح تقدیر در دکور ، استفاده از گل آرایی و نور پردازی فضای کاری زیبا و جالب توجهی را برای کار فراهم می سازد ، انجام کلیه این امور از جمله فعالیت های این مجموعه می باشد.

دکور اداری

دکوراسیون اداری نیزهمچون دکوراسیون منزل، دارای سبک های مختلف مدرن، کلاسیک و تلفیقی است که با توجه به نیاز و سلیقه مجموعه اداری انتخاب می شود. مجموع لوازمی که در یک فضای اداری قرار داده می شود و یا اختصاصی ساخته می شود دکور اداری نام گذاری می شود.

ملزومات اداری شامل مواردی چون فایل ها، کمدهای اداری و میز کار(کارمند، سکرتری، مدیریت) است. اکسسوری هایی را باید در مجموعه اداری جانمایی کرد که متناسب با فعالیت وموضوع اصلی شرکت باشد و کاملا مرتبط باشند، حتی ماکت ها نیز گاهی به عنوان اکسسوری ایفای نقش می کنند و زیبایی بصری شان بیشتر به چشم می آید.

دکور اداری 1 1 - دکور اداری

 

دکور اداری 2 1 1 - دکور اداری

برای اینکه دفاتر کار منظم به چشم آید حتما باید چیدمان صحیح داشته باشند. یک چیدمان در صورتی صحیح انجام می شود که ملزومات اداری کافی و مناسب با متراژ اتاق ها و زوایای دیوارها ساخته یا خریداری شده باشند.

کمدهای اداری و فایل ها از واجبات مجموعه های اداری برای قرار دادن انواع اسناد، مدارک، زونکن ها و اوراق و..اداری است. فایل های اداری مدل های پیچیده ای ندارند اصولا در طی سالیان از یک سبک مشخص و ساده پیروی کرده اند.

فایل ها و کمدها این امکان را به وجود می آورند تا سریع و بر اساس کدگزاری ها به سند مورد نظر دسترسی پیدا کنید، امنیت اسناد محرمانه شما بالا می رود و به خصوص از بی نظمی جلوگیری می کند و اسنادتان سازماندهی می شوند.

فایل ها و کمدها با توجه به چگونگی دیوارها و اندازه فضای موجود تهیه می شوند تا از فضا استفاده کافی و بهینه به عمل آید.

به طور مثال؛ فایل های اداری پهن، اسناد بزرگ را در خود جای می دهند و می توان سند، کاغذهای بزرگ و یا حتی کاغذها و مقواهایی چون پلات ها را در آن به صورت افقی جای داد و همچنین کاغذهای عریض مانند نقشه های ساختمانی را به صورت لوله ای در این فایل ها به شکل افقی نگهداری کرد.

از سویی دیگر این فایل ها می توانند متحرک باشند یعنی به جای پایه های ثابت، پایه های چرخ دار، قرار داده می شود که بتوان آن را به سادگی حرکت داد.

فایل های اداری جانبی که کنار میز قرار می گیرند کشوهایی دارند که از سمت طول فایل باز می شوند وعموما کشوهای پهن دارند و کارمندان می توانند در حالی که نشسته اند از ان استفاده کنند.

دکور اداری 4 e1573042245303 1 - دکور اداری

 

دکور اداری 5 1 - دکور اداری

 

دکور اداری 6 1 - دکور اداری

فایل های اداری عمودی از عرض فایل باز می شوند و عمق زیادتری دارند و پرونده های قطور به سادگی در ان قرار می گیرند.

دکور اداری 7 1 - دکور اداری

کمد اداری

یک کمد هم در محل کارمان وهم در منزل می تواند به دادتان برسد و شما را از انباشتگی کاغذ  و اسناد و دفاتر و..نجات دهد. کمد اداری شما می تواند عمودی یا افقی باشد. کمدهای عمودی حالت رایج تری دارند و از گذشته تا کنون همچنان مورد استفاده قرار می گیرند.

کمدهای اداری عمودی جای کمتری را کنار دیوار اشغال می کنند و شما از فضای بالای آن می توانید استفاده کنید. اما کمدهای اداری افقی فضای بیشتری از دیوار را نسبت به فضای داخلی کمدهای اداری عمودی اشغال می کنند.

کمدهای افقی بیشتر حالت فایل اداری را به خود می گیرند و فضای بالای آن می تواند شلف و یا قاب های گواهینامه ها و عکس های مجموعه اداری قرار بگیرد.

دکور اداری 9 1 - دکور اداری

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.