اداری

دکوراسیون اداری

در رابطه با دکوراسیون اداری ابتدا باید فضاهای اداری را تقسیم کرد به: دفتر کار، شرکت و بانک

همان گونه که خانه باید محل امن و آرامش باشد محیطی که فرد ساعات زیادی از شبانه روز را در آن سپری می کند نیز باید محل امن و آرامش او باشد، چه بسا باید همان میزان از ضریب آرامش را داشته باشد.

باید گفت به مانند طراحی دکوراسیون منزل باید برای محل کار نیز طراحی صورت بگیرد البته این بدان معنی نیست که حتما باید مبالغ زیادی برای این کار هزینه کرد، گاه می توان با کمی مطالعه و خلاقیت از عهده کارها برآمد.

اداری 1 1 - اداری

اصولا در فضاهای اداری یک طراحی دکوراسیون اداری تاثیرات زیادی در محیط اداره می تواند داشته باشد.

با توجه به شرایط  دنیای امروزی و صنعتی شدن زندگی و ترافیک و…که تنش ها را بالا می روند و درپی آن اضطراب ها و استرس ها بدون شک به محیط کار و فضای اداری که شخص در آن مشغول به فعالیت است نیز سرایت می کند.

از این رو ایجاد فضایی که بتواند کمی آرامش را برای فرد به همراه داشته باشد با یک طراحی دکوراسیون مناسب برای مجموعه اداری، می تواند بسیار موثر واقع شود.

اداری 2 1 - اداری

فاکتورهای موثر در دکوراسیون اداری همانند دکوراسیون منزل عبارت است از؛ رنگ های انتخابی ، چیدمان مبلمان،  اکسسوری ها، نورپردازی، رنگ دیوارها و کف پوش است که مبلمان شامل مبلمان اداری، اکسسوری ها و نورپردازی مناسب فضای اداری، همچنین رنگ دیوارها و کف پوش همگی مناسب برای فضا و مجموعه اداری باشد.

اداری 3 1 - اداری

با توجه به میزان اطلاعاتی که در فضای مجازی واینترنت در اختیار کاربران قرار می گیرد خوشبختانه بسیاری از مدیران اداره ها به تاثیراتی که محیط کار بر کارمندانشان می گذارد، واقف شده اند و درصدد ایجاد محیطی که آرامش روانی برای کارمندانشان به همراه داشته باشد، هستند زیرا که متوجه شدند این کار تاثیر مستقیم برا راندمان کاری ان ها دارد.

اداری 4 1 - اداری

طراحی دکوراسیون، نورپردازی و چیدمان در یک محیط اداری باید به شکلی باشد که هر قسمت از دیگری تفکیک شود به طور مثال؛ دکوراسیون اتاق مدیریت، دکوراسیون اتاق کارمندان، دکوراسیون اتاق کنفرانس، سالن انتظار و..دارای کارکردهای مختلف است پس به تبع آن، نحوه دکور، چیدمان، نورپردازی و..نیز متفاوت خواهد بود.

اداری 5 1 - اداری