میز تحریر ام دی اف پرفروش ترین میز تحریر

میز تحریر ام دی اف پرفروش ترین میز تحریر

میز تحریر امروزه یکی از نیازهای ضروری برای هر خانه‌ای می‌باشد. هر خانه‌ای که  حداقل یک نفر به مدرسه می‌رود یا کسی که سر کارش با دفتر و کتاب است حتماً مورد نیاز خواهد بود. میز تحریر در مدل‌ها و جنس‌های مختلف ساخته می‌شود و حالت‌های مختلف دارد. میز تحریر ام دی اف می‌توان گفت پرکاربردترین جنس میز تحریر است که در انواع شکل‌های مختلف با سلیقه‌های متفاوت ساخته می‌شود و استفاده‌های گوناگونی در خانه‌ها و ادارات دارد. اگر به دنبال خرید یک میز تحریر ام دی اف هستید توصیه می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید و با انواع میز تحریر ام دی اف آشنا شوید تا انتخاب درستی برای فرزند یا خودتان داشته باشید.

انواع میز تحریر ام دی اف

همان‌طور که گفته شد میز تحریر انواع بسیار گوناگونی دارد و به دلیل حجم کم آن حتی برخی افراد ترجیح می‌دهند در خانه خود یک میز کوچک بسازند از این رو براساس سلیقه افراد متفاوت خواهد بود. انواع میز تحریر می‌تواند در دو جنس چوبی، فلزی و پلاستیکی ساخته شود که امروزه بیشتر افراد جنس چوبی را ترجیح می‌دهند و در اکثر ادارات اگر نگاه کنید پارتیشن‌بندی و میزها از جنس چوب و ام دی اف است. علاوه بر جنس میز آنچه که اهمیت دارد تناسب وسایل خانه‌ی شما با میز تحریر ام دی اف شماست و در انتخاب میز باید دقت کافی را داشته باشید به طوری که نظم خاص دکوراسیون خانه بهم نریزد. حال در این قسمت انواع میز تحریر mdf با ویژگی‌های آن بیان می‌شود تا در انتخاب مناسب‌ترین گزینه به شما کمک کند.

میز تحریر ام دی اف 2 - میز تحریر ام دی اف پرفروش ترین میز تحریر

  • میز تحریر و کمد جادار: این مدل به صورتی است که میز تحریر ام دی اف و کمد بهم چسبیده هستند و انواع کتابها را می‌توان در میز گذاشت و لب تاب و وسایل مطالعه را روی میز قرار داد. قسمت میز را می‌توان روی میز ساخت یا اینکه به صورت ال قسمت تحریر و میز را بهم وصل کرد که با کمی خلاقیت هم جای کمتری را به خود اختصاص می‌دهد و هم کاربرد بهینه دارد.
  • میز کامپیوتر چوب و فلز: این میز تحریرها مدل‌های مختلفی را دارند به طوری که پایه‌های آن فلزی و روی میز از جنس ام دی اف است و انواع وسایل را روی آنها می‌توان قرار داد. علاوه بر میز تحریر در بیشتر موارد حالت تزئینی هم دارند و یک بوفه کوچک برای قرار دادن وسایل تزئینی کوچک هم می‌توان استفاده نمود.
  • میز کامپیوتر ام دی اف: در بیشتر ادارات اگر دقت کنید میز‌های کامپیوتر از ام دی اف ساخته شده‌‌اند که رنگ‌ها و حالت‌های مختلف دارند. در خانه‌ها هم از میز‌های کامپیوتر کوچک می‌توان استفاده کرد که اگر سیستم کامپیوتری ندارید و از لب تاب برای کارهای شخصی خود استفاده می‌کنید این میز می‌تواند کوچکتر هم باشد که معمولاً یکجا برای کیس کامپیوتر و یک طرف هم به صورت کشو برای جاگذاری وسایل و لوازم تحریرها است که قبلاً که سیستم‌های کامپیوتری خانگی رواج داشت و از لب‌تاب زیاد استفاده نمی‌شد کاربرد بیشتری داشت.

میز تحریر ام دی اف 3 - میز تحریر ام دی اف پرفروش ترین میز تحریر

میز تحریر ام دی اف تاشو: در خانه‌های کوچک بسیار کاربردی می‌باشد که این میزها پایه‌های باریکی دارد و به سادگی جمع می‌شود و در هر جای خانه به راحتی قابل استفاده است و می‌تواند جزیی از دکوراسیون خانه نباشد از این رو بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد. میز تاشو دارای دو حالت پایه کوتاه و پایه بلند است.

  • میز تحریر ام دی اف دیواری: این میزها مستقیم به دیوار نصب می‌شود و صندلی را در پشت آن قرار می‌دهند که پایه ندارند و معمولاً در اتاق خواب بچه‌ها و یا اتاق کار در کنار کتابخانه نصب می‌شوند. میز دیواری به دلیل داشتن حجم جای کمتر کاربرد بسیار بالایی دارد و همچنین بسیار کم هزینه است و برای خانه‌های کوچک مناسب است.
  • میز تحریر ام دی اف چند تکه: این میز تحریر mdf شامل سه تکه جداگانه به صورت میز تحریر، قفسه کتاب و یک کمد کوچک کشودار است که وسایل بیشتری را می‌توان در آن قرار داد. برخی افراد از قفسه برای قرار دادن تزئینات دکوراتیو نیز استفاده می‌کنند که بسیار مدرن و زیبا است و اگر متناسب با دکوراسیون خانه و محصولات چوبی خانه باشد نمای زیبایی به خانه می‌بخشد.

علاوه بر مدل‌هایی که گفته شد میز تحریر مدل‌های بسیار گوناگونی دارد و در انواع و اقسام مدل‌های دیگر مثل میز تحریر ساده، میز تحریر mdf ایستاده و میز تحریر صندلی دار و شکل‌های دیگر عرضه می‌شود که تصمیم‌ نهایی با شماست.

میز تحریر ام دی اف 1 - میز تحریر ام دی اف پرفروش ترین میز تحریر

معیارهایی مهم در انتخاب میز تحریر

میز تحریر mdf زمانی که یک نفر به صورت دائم از آن استفاده می‌کند رعایت شرایط استاندارد آن مخصوصا برای نوجوانانی که ساعات مطالعه روزانه بالایی دارند بسیار مهم است که برخی از معیارهای مهم ذکر می‌شود که در انتخاب شما موثر خواهد بود.

  • شرایط ستون فقرات بسیار مهم است و باید صندلی طوری باشد که قوس کمر را پر کند و مانیتور به موازات ستون فقرات باشد.
  • صندلی باید حالت قابلیت ارتجاعی داشته باشد و جنس صندلی نباید خیلی نرم و سفت باشد.
  • گردن فردی که مطالعه می‌کند نباید بیشتر از ۲۰ درجه خم شود اگر در هنگام مطالعه کتاب گردن بیشتر خم شود باید سطح میز یا صندلی را جابه‌جا کند.
  • بهتر است از رنگ‌های روشن برای میز تحریر ام دی اف خود استفاده کنید و اگر رنگ میز روشن نیست بهتر است رنگ دیوار روشن باشد که فضا را روشن‌تر کند.
  • در انتخاب میز تحریر ام دی اف و صندلی باید دقت کنید که جادار باشد و وسایل بیشتری را دربرگیرد چون این میز مدت زمان زیادی همراه شما خواهد بود و بهتر است میز ساده‌تری را انتخاب کنید. با توجه به آنچه که گفته شد باید دقت کافی در انتخاب میز تحریر خود داشته باشید.

سایت کروشان یکی از شرکت‌های فعال در زمینه‌ی عرضه‌ی محصولات چوبی می‌باشد که انواع و اقسام میز تحریر ام دی اف با تنوع بالا در این شرکت ساخته می‌شود. از این رو با خیال راحت می‌توانید محصولات چوبی خود را از شرکت کروشان انتخاب کنید و یا طبق خواسته خود برای انواع محصولات چوبی سفارش دهید تا در شرکت کروشان ساخته شود و هماهنگی بین آنها فراهم شود.

اشتراک گذاری